Pomoc prawna

Osoby uzależnione na skutek nałogu często popadają w rozmaite problemy prawne. Mogą one dotyczyć problemów z prawem karnym związanych np. z prowadzeniem pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu, posiadaniem narkotyków, odebraniem prawa jazdy, możliwością wcześniejszego zatarcia skazania. Problemy prawne mogą również być związanie z relacjami z najbliższymi i dotyczyć np. rozwodu, alimentów, kontaktów z dziećmi, podziałem majątku. Wiele osób na skutek uzależnienia popadło w kłopoty finansowe z powodów długów.

A może po prostu, posiadasz nie załatwione sprawy prawne, które w związku z rozpoczęciem nowego życia chciałbyś uporządkować.

W ośrodku profesjonalny prawnik będący adwokatem odpowie na pytania dotyczące nurtujących Cię problemów, a w razie potrzeby może również reprezentować Cię przed Sądem, prokuratorem czy też innymi organami władzy publicznej. Porada prawna udzielana jest w przystępniej cenie, której wysokość zależy od czasu jej trwania
i stopnia skomplikowania sprawy. W razie zlecenia prowadzenia sprawy przed Sądem lub podjęcia innych kroków prawnych, konsultacja prawna udzielana jest bezpłatnie.